Поштові та електронні адреси, телефони органів спеціалізованої прокуратури Центрального регіону

Плани державних закупівельПриймання запитів та надання інформації


        Приймання запитів та надання інформації

        Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.
        Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у службовому кабінеті № 2 старшого помічника військового прокурора Центрального регіону України (з питань вирішення звернень та прийому громадян, забезпечення доступу до публічної інформації), що знаходиться  на 2 поверсі приміщення військової прокуратури Центрального регіону України по вул. Командарма Каменєва, 8 в місті Києві.
        Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.
        Запити на інформацію подаються на:
        - тел/факс: 286-37-89;
       - адресу електронної пошти: vpcru_zvernennya@gp.gov.ua
 
        Запит на інформацію має містити (стаття 14 Закону):

         1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
         2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
         3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
         З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію військовою прокуратурою Центрального регіону України розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у службовому кабінеті № 2 військової прокуратури Центрального регіону України та на даному веб-сайті.
         У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту відповідальним працівником за забезпечення доступу до публічної інформації, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.
         Інформація на запит надається безкоштовно.

кількість переглядів: 80680