Право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів закріплено ст.40 Конституції України. Тим самим держава гарантує громадянам України право впливати на точне, відповідно до закону, функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, гарантує обстоювання ними своїх законних прав та свобод.

    Відповідно до вимог галузевого наказу робота органів прокуратури із зверненнями вважається одним із важливих напрямів діяльності, оскільки спрямовується на захист конституційних прав і свобод громадян, зміцнення законності і правопорядку, а основними критеріями оцінки цієї роботи є вжиття вичерпних заходів до задоволення обгрунтованих звернень та реального поновлення порушених прав громадян.

 

 До відома населення!
   У Генеральній прокуратурі України запроваджено функціонування «телефону довіри» - (044) 200-79-87 та «електронної пошти довіри» - korrupcia.centr@gp.gov.ua, на які приймаються повідомлення про корупційні правопорушення, ганебні вчинки, а також про порушення закону, які можуть завдати істотної шкоди інтересам громадян та держави, вчинені працівниками органів військової прокуратури Центрального регіону України.
   Повідомлення приймаються на «телефон довіри» в робочий час з 9 до 18 години, на «електронну пошту довіри» - цілодобово.
   Крім цього, повідомляємо, що «телефон довіри» , встановлений у військовій прокуратурі Центрального регіону України, з цього часу припиняє своє функціонування.


     Прийом громадян у  військовій прокуратурі Центрального регіону України проводиться без попереднього запису щодня, крім вихідних.

Адреса приймальні - м.Київ, вул. Петра Болбочана, 8
Телефон чергового - 285-44-61

 

 

Г Р А Ф І К
прийому громадян у військовій прокуратурі Центрального регіону України

 

Військовий прокурор Центрального регіону України

генерал-майор юстиції
Сенюк О.В.

 

кожний четвертий понеділок місяця             з 10 год. до 12 год.         з 15 год. до 18 год.   

 

                           

Перший заступник військового прокурора Центрального регіону України                           Крим М.Ю.

середа, четвер                 з 10 год. до 12год.          з 15 год до 18 год.          

 

 

Заступник військового прокурора Центрального регіонуУкраїни                                                         Кравченко Р.А.

                                     

пятниця                         з 10 год. до 12год.           з 15 год. до 18 год.

 

Заступник військового прокурора Центрального регіону України                                                   полковник юстиції                                      Хоменко О.М.

     вівторок                     з 10 год. до12год.            з 15 год. до 18 год.

 

Начальники відділів,  прокурори  відділів військової прокуратури Центрального регіону України

щоденно (крім       вихідних, святкових         та неробочих   днів)                                з 09 год. до 13 год.          з 14 год. до 18 год.

 

 

    

 

                                                                                                                                  

Примітка: військовий прокурор регіону приймає у випадку, якщо у задоволенні звернення відмовлено його заступником.

Заступники військового прокурора регіону здійснюють прийом громадян без попереднього запису зі скаргами щодо рішень, прийнятих працівниками  апарату прокуратури регіону або підпорядкованими прокурорами (на правах міських), а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень, залишення звернень без розгляду.

 

 

ПОРЯДОК

проведення особистого прийому

у військовій прокуратурі Центрального регіону України

 

Особистий прийом громадян та інших осіб у військовій прокуратурі Центрального регіону України проводиться начальником секретаріату прокуратури регіону, або особою, що його замінює протягом робочого дня, а у вечірній час, вихідні та святкові дні - черговим військової прокуратури Київського гарнізону.

Прийом громадян керівниками прокуратури регіону здійснюється у відповідності до графіка, затвердженого військовим прокурором регіону, через чергового прокуратури, з попередньою перевіркою документів, що засвідчують особу, яка звернулась на прийом.

За результатами особистого прийому начальник секретаріату, або особа, що його замінює вносить в книгу обліку скарг, заяв і звернень, прийнятих на особистому прийомі, дані про особу, її адресу та зміст звернення.  

На письмових зверненнях, поданих на особистому прийомі, ставиться позначка «З особистого прийому», після чого вони передаються для реєстрації в секретаріат.

Військовий прокурор Центрального регіону України приймає громадян та інших осіб, якщо у задоволенні їх звернень раніше відмовлено його заступниками або при оскарженні дій останніх. Народні депутати України, Герої Радянського Союзу, Герої соціалістичної праці, Герої України та інваліди Великої Вітчизняної війни приймаються військовим прокурором регіону невідкладно.

Організація особистого прийому прокурором регіону покладена на начальника секретаріату, який доповідає прокурору наявні документи за попередніми зверненнями громадянина. За необхідності, при здійсненні особистого прийому військовим прокурором регіону залучаються його заступники, керівники відповідних структурних підрозділів, інші прокурорські працівники, які безпосередньо вирішували попередні звернення заявника.

Прийом осіб, які звертаються в інтересах інших громадян, проводиться за наявності у них повноважень, оформлених відповідно до вимог чинного законодавства України.

Для прийому звернень громадян у військовій прокуратурі Центрального регіону України встановлена скринька „Для скарг і заяв".

 

    У військовій прокуратурі Центрального регіону України створені необхідні умови для приймання осіб з інвалідністю.