Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

  

 

 

Поштова адреса:   01104, м. Київ, вул. Болбочана Петра, 8,

285-44-61

 

 

Електронна адреса:   [email protected]

 

 

   Право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів закріплено ст.40 Конституції України. Тим самим держава гарантує громадянам України право впливати на точне, відповідно до закону, функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, гарантує обстоювання ними своїх законних прав та свобод.

    Відповідно до вимог галузевого наказу робота органів прокуратури із зверненнями вважається одним із важливих напрямів діяльності, оскільки спрямовується на захист конституційних прав і свобод громадян, зміцнення законності і правопорядку, а основними критеріями оцінки цієї роботи є вжиття вичерпних заходів до задоволення обгрунтованих звернень та реального поновлення порушених прав громадян.

 

 До відома населення!
   У Офісі Генерального прокурора запроваджено функціонування «телефону довіри» - (044) 200-79-87 та «електронної пошти довіри» - [email protected], на які приймаються повідомлення про корупційні правопорушення, ганебні вчинки, а також про порушення закону, які можуть завдати істотної шкоди інтересам громадян та держави, вчинені працівниками органів спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.
   Повідомлення приймаються на «телефон довіри» в робочий час з 9 до 18 години, на «електронну пошту довіри» - цілодобово.
   Крім цього, повідомляємо, що «телефон довіри», встановлений у
спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, з цього часу припиняє своє функціонування.


     Прийом громадян у  спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Центрального регіону  проводиться без попереднього запису щодня, крім вихідних.

Адреса приймальні - м.Київ, вул. Петра Болбочана, 8
Телефон чергового - 285-44-61

Вимоги до звернення

       Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні телефони "гарячої лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.

      Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до  органу прокуратури, особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформленні відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

     У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

     Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові  з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через 10 днів від дня його надходження.

 

Г Р А Ф І К

прийому громадян у спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони

Центрального регіону

 

Керівник спеціалізованої прокуратури


  Синельников М.В.

Кожний четвертий понеділок місяця

 з 10:до 13:00

 з 13:45 до 17:00

 

 

                           

Перший заступник керівника спеціалізованої прокуратури

Балан М.В.

 

           

Середа, четвер

                               з 10:до 13:00

 з 13:45 до 17:00

                     

 

 

Заступник керівника спеціалізованої прокуратури

Анікеєв А.О.

                                     

П’ятниця

з 10 год. до 13 год

з 13:45 до 16:45

 

                                                                                       

     .

 

Начальники відділів,  прокурори  відділів спеціалізованої прокуратури Центрального регіону

 

 

 

    

 

                                                                                                                                  

Примітка: керівник спеціалізованої прокуратури регіону приймає у випадку, якщо у задоволенні звернення відмовлено його заступником.

Заступники керівника спеціалізованої прокуратури регіону здійснюють прийом громадян без попереднього запису зі скаргами щодо рішень, прийнятих працівниками  апарату прокуратури регіону або підпорядкованими прокурорами (на правах міських), а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень, залишення звернень без розгляду.

 

 

ПОРЯДОК

проведення особистого прийому

у спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Центрального регіону

 

Особистий прийом громадян та інших осіб у спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Центрального регіону проводиться начальником відділу документального забезпечення прокуратури регіону, або особою, що його замінює протягом робочого дня, а у вечірній час, вихідні та святкові дні - черговим Київської спеціалізованої прокуратури.

Прийом громадян керівниками прокуратури регіону здійснюється у відповідності до графіка, затвердженого керівником прокуратури  регіону, через чергового прокуратури, з попередньою перевіркою документів, що засвідчують особу, яка звернулась на прийом.

За результатами особистого прийому начальник відділу документального забезпечення, або особа, що його замінює вносить в книгу обліку скарг, заяв і звернень, прийнятих на особистому прийомі, дані про особу, її адресу та зміст звернення.  

На письмових зверненнях, поданих на особистому прийомі, ставиться позначка «З особистого прийому», після чого вони передаються для реєстрації в відділі.

Керівник спецпрокуратури Центрального регіону приймає громадян та інших осіб, якщо у задоволенні їх звернень раніше відмовлено його заступниками або при оскарженні дій останніх. Народні депутати України, Герої Радянського Союзу, Герої соціалістичної праці, Герої України та інваліди Великої Вітчизняної війни приймаються керівником прокуратури регіону невідкладно.

Організація особистого прийому прокурором регіону покладена на начальника відділу документального забезпечення, який доповідає прокурору наявні документи за попередніми зверненнями громадянина. За необхідності, при здійсненні особистого прийому військовим прокурором регіону залучаються його заступники, керівники відповідних структурних підрозділів, інші прокурорські працівники, які безпосередньо вирішували попередні звернення заявника.

Прийом осіб, які звертаються в інтересах інших громадян, проводиться за наявності у них повноважень, оформлених відповідно до вимог чинного законодавства України.

Для прийому звернень громадян у спеціалізованій прокуратурі Центрального регіону встановлена скринька „Для скарг і заяв".

 

    У спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Центрального регіону створені необхідні умови для приймання осіб з інвалідністю.

Примітка:  Прийом громадян керівником Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону проводиться за попереднім записом. Керівник Спеціалізованої прокуратури у сфері Центрального регіону  приймає громадян у випадку, якщо у задоволенні звернення відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їхніх дій чи рішень.

            Наказом Генерального прокурора від 01.11.2023 № 296 внесені зміни до Інструкції про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженого наказом Генерального прокурора від 06.08.2020 № 363