Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація
про порядок функціонування телефонів «гарячої лінії»,  
та електронні поштові адреси в органах прокуратури України
        
Законом України “Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції від 02.07.2015 за № 577-VIII  внесено зміни та  доповнення до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян».
Закон розширив шляхи надходження звернень до відповідних органів, уповноважених їх розглядати, за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку.
Запроваджено можливість подання громадянами усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, тобто через телефони «гарячі лінії», та надіслання звернень з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронні звернення).
Приймання звернень в органах прокуратури України у робочий час щодня, крім вихідних.
Електронні звернення до Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони  Центрального регіону шляхом  заповнення електронної форми.
Усні звернення приймаються за телефоном «гарячої лінії» - (044) 286-37-89.
 

Інформаційно – довідкові матеріали:

1. Вимоги до електронного звернення.

 

2. Вимоги до усного звернення.

 
           3. Телефони «гарячої лінії» та електронні поштові адреси гарнізонних прокуратур відповідно до Закону України “Про звернення громадян”

4. З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків в органах прокуратури України в Генеральній прокуратурі України, прокуратурах областей та міста Києва функціонують «телефони довіри» та скриньки «електронної пошти довіри».
             Повідомлення про факти корупції працівників прокуратури та інші ганебні вчинки надавати: стосовно працівників Офісу Генерального прокурора, працівників прокуратур, військових прокуратур та підпорядкованих їм, а також з приводу неналежного прийняття повідомлень такої інформації у прокуратурах інших областей та міста Києва - на «телефон довіри» чи «електронну пошту довіри», які функціонують у Офісі Генерального прокурора.