Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.08.2023

03.08.2023 - ІА АРМІЯ ІНФОРМ: Затримано мешканця Київщини, який продавав військовослужбовцям автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога

Затримано мешканця Київської області, який під час дії воєнного стану організував продаж військовослужбовцям товарів гуманітарної допомоги, які надійшли від представників релігійних спільнот Литовської Республіки та Королівства Швеції,  а саме —  транспортних засобів. Для прикриття своєї злочинної діяльності продавець вимагав від військовослужбовців розписку про нібито безоплатну передачу вказаних транспортних засобів для потреб Сил оборони.
Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону.
2 серпня під час продажу військовослужбовцю трьох автомобілів за грошові кошти в сумі 500 тисяч гривень особу затримано за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення. Загалом у кримінальному провадженні досліджується законність ввезення та подальшої експлуатації понад 100 транспортних засобів.
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

кількість переглядів: 429