Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
30.08.2022

30.08.2022 - СУДОВО-ЮРИДИЧНА ГАЗЕТА: У Києві в офіцера Тероборони вилучили більше 70 протитанкових мін та інші військові засоби ураження

   За процесуального керівництва Київської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону задокументовано факт незаконного зберігання зброї та військових засобів ураження старшим лейтенантом одного з батальйонів Сил територіальної оборони.
   Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.
   «Установлено, що вказаний офіцер незаконно зберігав вогнепальну зброю, боєприпаси до неї та інші військові засоби ураження у складських приміщеннях комерційного підприємства на території м. Києва, чим наражав на небезпеку цивільних громадян.
   Під час обшуку у вказаного військовослужбовця правоохоронцями виявлено та вилучено: автомат АКС – 1 од., РПГ-2 – 1 од., протитанкові міни ТМ 62М- 73 шт., детонатори до мін ТМ 62 – 44 шт., протипіхотні міни МОН 200 – 3 шт., протипіхотну міну МОН 90 – 1 шт., а також набої до вогнепальної зброї», - розповіли у Спеціалізованій прокуратурі.
   Наразі тривають першочергові слідчі (розшукові) дії. Затриманому  готується повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу.
   Зазначається, що згідно з ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, за носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

кількість переглядів: 895