Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Інвалідність для ухилянтів - судитимуть голову та члена Ірпінської МСЕК

Прокурорами Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови та члену Ірпінської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії.

 

Їм інкриміновано складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, сприяння вчиненню незаконного переправлення осіб через державний кордон України та пособництво в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ч. 2 ст. 332, ч. 5 ст. 27 ч. 2  ст. 28 ст. 336, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

Як вже повідомлялося, обвинувачені, діючи за попередньо змовою, будучи службовими особами, складали та видавали завідомо неправдиві офіційні документи - акт огляду медико-експертною комісією та довідку до даного акту, які стали підставою для оформлення ряду цивільних осіб ІІІ групи інвалідності. 

Вказаними діями сприяли останнім, у незаконному перетині через державний кордон України, та ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації, оскільки військовозобов’язані були зняті з військового обліку.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону
 
  

кількість переглядів: 182