Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Повідомлено про підозру начальнику ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП та лікарю ВЛК Чернігівського ОМТЦК та СП, які сприяли ухиленню від призову на службу під час мобілізації

За процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони повідомлено про підозру начальнику ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП та лікарю ВЛК Чернігівського ОМТЦК та СП.

Їм інкримінують одержання неправомірної вигоди, перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України, організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України. (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 114-1 та ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, начальник, через пособника – ексголову ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП, якому повідомили про підозру у лютому, одержав неправомірну вигоду у розмірі 800 доларів США. Кошти були частиною від отриманих пособником 5 тис. доларів США від військовозобов’язаного за визнання його непридатним до військової служби за станом здоров’я з виключенням з військового обліку. У подальшому чоловік міг безперешкодно виїхати за межі країни.

Крім того, встановлені факти сприяння вказаною групою осіб мешканцям м. Чернігова в ухиленні від призову на службу під час мобілізації.

Голову ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП затримано та застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

Нагадаємо, що ексголові ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП інкриміновано одержання неправомірної вигоди, перешкоджання законній діяльності ЗСУ, а також незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 114-1, ч. 3 ст. 332 КК України).

Підозрюваний знаходиться під вартою. Вилучені під час обшуків грошові кошти  у розмірі майже 1 млн доларів США арештовані та передані в АРМА.

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснює УСБУ в Чернігівській області.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону
   

кількість переглядів: 225