Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Незаконне зняття з військового обліку за 7500 доларів США: скеровано до суду обвинувальний акт

Прокурорами Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону скеровано до суду обвинувальний акт стосовно фігуранта організованої групи.

Обвинувачуваному інкриміновано участь в організованій групі, незаконне переправлення осіб через державний кордон України, ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, підроблення та використання офіційних документів, одержання неправомірної вигоди  (ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 28, ст. 336, ч. 1, 4 ст. 358, ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Встановлено, що фігурант, діючи у складі організованої групи, створив схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України.

Він виготовляв фіктивні лікарські документи щодо стану здоров’я військовозобов’язаного, з метою уникнення призову на військову службу за мобілізацією, його виключення з військового обліку, а також сприяння у незаконному перетині державного кордону України.

За це підсудний отримав від вказаної особи грошові кошти у сумі 7500 доларів США.

Крім того, обвинувачуваний здійснював вплив на голову ВЛК та начальника одного з районних ТЦК та СП  м. Києва.

Минулого року пособникам було повідомлено про підозру.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Київській області за оперативного супроводу УМП в Київській області.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону
 
  

кількість переглядів: 182