Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Продав коробку передач до танку, яка призначалась для проведення ремонтних робіт: справу скеровано до суду

.

    Прокурорами Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо начальника ремонтного цеху інженерної техніки військової частини. Його звинувачують у розтраті військового майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України).

    Як вже повідомлялось, обвинувачений, обернув на свою користь та передав представникам одного із приватних товариств підзвітну посилену бортову коробку передач, яка призначалась для проведення ремонтних робіт військової бронетехніки, з метою її подальшої реалізації за міжнародним контрактом, за що отримав грошову нагороду у розмірі понад 395 тис. грн.

   У ході досудового розслідування предмет злочину вилучено та арештовано. Його подальша доля вирішуватиметься за результатами судового розгляду.

      Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону у Facebook та Telegram

кількість переглядів: 343