Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Завдяки спецпрокуратурі Центрального регіону повернуто у користування МО України земельну ділянку вартістю понад 11,5 млн грн

.

   За втручання Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону поновлено право Міністерства оборони України на земельну ділянку вартістю понад 11,5 млн грн, розташовану у Київській області.

   Прокурори спецпрокуратури довели в суді, що в порушення вимог чинного законодавства, громадянину було виділено земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 2 га на території Бориспільського району Київської області, яка фактично є земельною ділянкою оборонного відомства та використовується військовою частиною за цільовим призначенням.

   30.10.2023 Бориспільський міськрайонний суд Київської області погодився з доводами прокурора, визнав недійсним державний акт на право власності на земельну ділянку та зобов’язав повернути вказану земельну ділянку оборонному відомству.

   Після набрання законної сили згаданим судовим рішенням Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону вживатимуться заходи щодо його реального виконання.       

 

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

кількість переглядів: 508