Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Триває системна робота спецпрокуратури Центрального регіону щодо притягнення до відповідальності службових осіб ВЛК

.

   Так, за процесуального керівництва Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру голові позаштатної військово-лікарської комісії одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у Київській області у службовому підробленні та сприянні переправленню осіб через державний кордон України (ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 332 КК України). 

   За даними слідства, вказана службова особа, діючи з корисливих мотивів, внесла до офіційного документу недостовірні відомості щодо не придатності до військової служби двох громадян України, що стало підставою для виключення їх в подальшому з військового обліку та створило умови для безперешкодного перетину державного кордону.

   Також у м. Києві за процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди членкинею ВЛК одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

   За 2000 доларів США вона пообіцяла приховати картку обстеження та медичного огляду призовника від інших членів ВЛК, що унеможливлювало подальше проходження ним військово-лікарської комісії та затягувало процес призову на військову службу. Наразі їй повідомлено про підозру у зловживанні впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

   Досудове розслідування у першому епізоді здійснюють слідчі 3 відділу ТУ ДБР у м. Києві за оперативного супроводу ДЗНД  СБ України, у другому - слідчі СУ ГУНП в м. Києві за оперативного супроводу УСР України в м. Києві.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

кількість переглядів: 780