Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Спецпрокуратурою Центрального регіону скеровано до суду обвинувальний акт щодо державного зрадника

.

  Прокурорами Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо військовослужбовця однієї з військових ЗСУ за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2  ст. 111 КК України).

   Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, будучи прихильником проросійських поглядів та ідей, підтримував збройну агресію російської федерації проти України. Діючи на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній та інформаційній безпеці України, він у березні та квітні 2023 року, використовуючи месенджер «Telegram», передав ворогу відомості щодо географічних координат та місць дислокації підрозділів територіальної оборони Збройних Сил України та об'єктів критичної інфраструктури у м. Києві.

 

   Досудове розслідування здійснювалось слідчими слідчого управління ГУ Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

кількість переглядів: 538