Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
У привласненні понад 2,8 млн грн підозрюють субпідрядників МО України

.

   На факті поставки Збройним Силам України артилерійських снарядів невідповідної якості викрито подружжя – колишніх керівника та технічного директора 2 приватних підприємств, внаслідок чого нанесено істотну шкоду обороноздатності Держави. 

   За даними слідства, при виконанні державних замовлень одне з комерційних підприємств – субпідрядників при виготовленні артилерійських снарядів, одержало попередню оплату в сумі понад 2,8 млн грн. Вирішивши заволодіти вказаними коштами шахрайським шляхом, підприємство закупило у іншого субпідрядника порох, який не відповідав вимогам технічних умов, що призвело до постачання в подальшому до МО України партії боєприпасів, яка не допущена до застосування у ЗСУ. 

   Обом учасникам шахрайської схеми процесуальним керівником Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону погоджено повідомлення про підозру у заволодінні чужим майном шляхом обману, вчиненому групою осіб, в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України).

   Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.

   Досудове розслідування здійснюють слідчі ГСУ НП України в м. Києві за оперативного супроводу ДВКР СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

кількість переглядів: 726