Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
24.05.2023

24.05.2023 - Cпецпрокуратура Центрального регіону попередила відчудження земель оборони на Київщині вартістю 97,8 млн грн

 
У 2020 році, всупереч вимогам Земельного кодексу України, Закону України «Про використання земель оборони» Бориспільською міською радою було прийнято рішення про надання дозволу територіальній громаді міста на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,4 га у м. Бориспіль для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.
   Проте, вказана земельна ділянка входить до складу земель оборони та належить військовій частині. З метою захисту інтересів держави у справу вступили прокурори Дарницької спеціалізованої прокуратури Центрального регіону.
   23.05.2023 Господарський суд Київської області за участю Дарницької спецпрокуратури  задовільнив позов Міністерства оборони України та скасував рішення Бориспільської міськради про передачу вказаної земельної ділянки.
  За втручання спецпрокуратури попереджено вибуття земельної ділянки з державної власності за цільовим призначенням для потреб оборони, оціночною вартістю 97,8 млн грн.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури сфері оборони Центрального регіону

кількість переглядів: 350