Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
24.05.2023

24.05.2023 - ІА УКРАЇНА ІНФОРМ: Прокуратура захистила у суді право користування землями оборони площею 3200 га

У травні поточного року постановою Північно-західного апеляційного господарського суду залишено без змін рішення Господарського суду Житомирської області від 01.02.2023, який задовольнив  позов Житомирської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону про визнання недійсним договору про ведення мисливського господарства на землях оборони, який укладено у 2019 році між місцевими управлінням лісомисливського господарства та громадською організацією.
  Спецпрокурори довели в суді, що ведення мисливського господарства на землях оборони, у тому числі на діючому військовому полігоні, є незаконним та суперечить вимогам Земельного кодексу України, Закону України «Про використання земель оборони».
   Рішенням суду першої інстанції позовні вимоги спецпрокуратури задоволено в повному обсязі. Громадську організацію зобов’язано повернути землі оборони площею 3200 га оціночною вартістю понад 583 млн грн. 
  На даний час рішення Господарського суду Житомирської області від 01.02.2023, залишене без змін постановою Північно-західного апеляційного господарського суду, набрало законної сили та підлягає обов’язковому виконанню в силу приписів ст. 129-1 Конституції України.
   Спецпрокуратурою регіону вживаються заходи щодо забезпечення реального виконання рішення суду та повернення в користування військових формувань згаданих земельних ділянок.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури сфері оборони Центрального регіону

кількість переглядів: 512