Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
За втручання Спеціалізованої прокуратури Центрального регіону забезпечено відшкодування понад 31 млн. грн. бюджетних коштів

.

   У жовтні 2021 року між військовою частиною Національної гвардії України та одним з зовнішньоторговельних підприємств укладено державний контракт на поставку продукції оборонного призначення, на виконання умов якого військовою частиною перераховано виконавцю попередню оплату у розмірі 97% від ціни продукції, яку виконавець зобов’язувався поставити упродовж 9 місяців з моменту проведення передоплати.

   Однак, підприємство свої зобов’язання не виконало.

   Прокурорами Київської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону подано позов про стягнення вказаних коштів.

   Ухвалою Господарського суду м. Києва від 09.01.2023 за позовом прокуратури відкрито провадження у справі.

   Після принципового втручання спецпрокуратури підприємство під тиском беззаперечних доводів прокурорів визнало порушення виконання умов державного контракту зі свого боку та добровільно перерахувало на казначейські рахунки військової частини НГУ кошти в сумі 31 471 306,00 грн.

   Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону і надалі послідовно забезпечуватиме реальне поновлення інтересів держави у бюджетній сфері, що надає можливість більш ефективно використовувати кошти Державного бюджету для потреб оборони в умовах активної фази війни з російським агресором.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 1321