Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Вінницька спецпрокуратура скерувала до суду обвинувальні акти щодо зрадників військовій присязі

.

  Триває системна робота спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону щодо притягнення до кримінальної відповідальності військовослужбовців ЗСУ, які вчинили дезертирство та перейшли на бік ворога.

  Як вже повідомлялося, у березні 2014 року група військовослужбовців під час проходження військової служби в одній з військових частин, дислокованій в АР Крим, вчинила дезертирство та зрадила військовій присязі на вірність народу України, отримала громадянство рф та вступила на військову службу до армії держави-окупанта. З вказаного періоду зазначені військовослужбовці знаходяться на військовій службі у ворога і наразі беруть участь у збройній агресії рф проти України.

  Наразі за процесуального керівництва Вінницької спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт щодо двох колишніх офіцерів ЗСУ за фактами державної зради та дезертирства (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 408 КК України).

  Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого в м. Хмельницькому. У зв’язку з переховуванням підозрюваних на тимчасово окупованій території України, досудове розслідування щодо них здійснювалось у порядку спеціального досудового розслідування (in absentia).   

   Нагадаємо, що санкція ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

   Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону послідовно вживає заходів щодо притягнення до відповідальності колаборантів та зрадників військовій присязі.

   Далі буде.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 1803