Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
24.10.2022

24.10.2022 - ІАВ BORG.EXPERT: Комерційне підприємство сплатить на користь Міноборони понад 8,5 мільйонів гривень штрафних санкцій

Йдеться про неналежне постачання пально-мастильних матеріалів для потреб оборони
Установлено, що у жовтні 2020 року між Міністерством оборони України та одним із приватних підприємств укладено договір про постачання пально-мастильних матеріалів для потреб оборони.
Всупереч умов укладеного Договору, підприємство-постачальник не виконало взяті на себе зобов’язання щодо своєчасного постачання продукції.
У листопаді 2021 року Київською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до Господарського суду Дніпропетровської області подано позов в інтересах держави до підприємства-порушника про стягнення штрафних санкцій за невиконання договірних зобов’язань. У жовтні 2022 року позовну заяву Київської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Господарським судом Дніпропетровської області задоволено повністю.
За рішенням суду підприємство-порушник зобов’язано сплатити на користь Міністерства оборони України штрафні санкції на суму 8 699 473,97 грн.
Наголошуємо, що Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону належним чином вживає заходи представницького характеру щодо ефективного захисту інтересів держави, незважаючи на будь-які намагання ворога завадити роботі українських державних структур.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
 

кількість переглядів: 837