Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.10.2022

05.10.2022 - Житомирською спецпрокуратурою Центрального регіону повернуто державі землі оборони вартістю понад 6 млн грн

   Житомирською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України оскаржено рішення територіальної громади Бердичівського району щодо передачі права власності на земельні ділянки, що входять до складу земель оборони та належить військовій частині, дислокованій на Житомирщині.
   Так, Житомирською спецпрокуратурою встановлено, що у 2018 році, всупереч вимог діючого Законодавства України, Скраглівською сільською радою допущено протиправне вилучення земель військової частини та передано їх у власність громадян.
   12.07.2022 Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області погодився з доводами прокурора та скасував незаконне рішення Скраглівської сільської ради. Позовні вимоги Житомирської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону судом задоволено повністю.
   На даний час земельні ділянки площею близько 1 га, оціночною вартістю понад 6 млн грн, повернуто до державної власності та передано у користування оборонного відомства.
   Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону і надалі професійно вживатиме заходи представницького характеру щодо ефективного захисту інтересів держави.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 852