Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Понад 2,4 млн грн штрафних санкцій перераховано Міністерству оборони: Київська спецпрокуратура

.

   Київською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону забезпечено виконання рішення суду щодо стягнення з комерційного підприємства на користь оборонного відомства коштів на суму понад 2,4 млн. грн.

   Установлено, що у вересні 2020 року між Міністерством оборони України та одним із приватних підприємств укладено договір про постачання пально-мастильних матеріалів для потреб оборони, проте підприємство-постачальник не виконало взяті на себе зобов'язання щодо своєчасного постачання продукції.

   Київською спецпрокуратурою подано позов в інтересах держави до підприємства-порушника про стягнення штрафних санкцій за невиконання договірних зобов’язань.

   17.05.2022 рішенням Господарського суду Дніпропетровської області позовну заяву Київської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону задоволено повністю. За рішенням суду з підприємства-порушника підлягає стягненню понад 2,4 млн грн, з яких понад 1 млн грн пені за порушення строків поставки продукції  та понад 1, 4 млн грн штрафних санкцій.
   
   У вересні 2022 року, на виконання рішення суду щодо сплати штрафних санкцій, на казначейські рахунки оборонного відомства надійшли кошти у сумі 2 480 265,69 грн.

   Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону системно вживає заходи представницького характеру щодо ефективного захисту інтересів держави.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 2239