Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Дарницькою спеціалізованою прокуратурою Центрального регіону вжито заходів щодо повернення земель оборони на суму понад 66 млн грн

.

   Дарницькою спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України оскаржено рішення Бориспільської міськради щодо передачі права власності на земельну ділянку, що входить до складу земель оборони та належить військовій частині, дислокованій у м. Бориспіль.

   Позовні вимоги обґрунтовані тим, що у 2007 році Бориспільською міською радою Київської області, всупереч вимог Земельного кодексу України, Закону України «Про використання земель оборони», прийнято протиправне рішення, яким фактично припинено право військовій частині А2215 постійного користування земельною ділянкою площею понад 2,3 га та передано її в оренду приватному підприємству під будівництво багатоквартирних житлових будинків.

   Господарський суд  Київської області погодився з доводами прокурора та скасував незаконне рішення Бориспільської міськради. Позовні вимоги Дарницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону судом задоволено повністю. За рішенням суду земельна ділянка площею 2,3594 га та оціночною вартістю 66 392 685,04 грн підлягає поверненню до державної власності та використовуватиметься за цільовим призначенням для потреб оборони.

   Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону і надалі професійно вживатиме заходи представницького характеру щодо ефективного захисту інтересів держави.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 1660