Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

.

   03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

   Установлено, що у вересні 2018 року Міністерством оборони України в особі Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління з комерційним підприємством-генпідрядником укладено договори підряду з будівництва казарм поліпшеного планування (житлового комплексу), для чого генпідрядник використав кошти МОУ на суму 2,6 млн грн.

   Проте, у зв'язку з неналежним виконанням генпідрядником умов вказаних договорів, Міноборони прийняло рішення про їх розірвання та звернулося до підприємства з вимогою повернути закуплене майно.  Підрядник ці вимоги проігнорував, чим порушив умови договору та ст. 936, ст. 938 та ст. 949 Цивільного кодексу України.

   Під час розгляду справи суд погодився з позицією прокурора Чернігівської спецпрокуратури Центрального регіону та визнав обґрунтованість позовних вимог. За рішенням суду відповідача зобов’язано повернути Міністерству оборони майно на суму 2,6 млн. грн.


Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 1647