Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Максимальний штраф та повістка на військову службу: на Вінниччині засуджено «ухилянта» від мобілізації

.

   У той час, коли українські громадяни стають у черги до військкоматів, прагнучи боронити нашу землю від російського агресора, знаходяться й ті, хто за всяку ціну намагаються «відкупитися» від захисту Батьківщини.

   Так, Вінницькою спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону доведено в суді вину громадянина України призовного віку, який за неправомірну вигоду намагався ухилитись від призову за мобілізацією.

   Як повідомлялося раніше, наприкінці березня 2022 року громадянин, який підлягає мобілізації під час воєнного стану, надав неправомірну вигоду у розмірі 2000 доларів США службовій особі районного територіального центру комлектування та соціальної підтримки за ухилення від призову під час мобілізації.

   15.06.2022 Шаргородським районним судом Вінницької області хабародавця визнано виним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України та призначено покарання, у межах санкції статті ККУ, а саме - у виді максимально визначеного розміру штрафу - 68 тис. грн. Грошові кошти в сумі 2000 доларів США за рішенням суду конфісковано в дохід держави.

   Також засудженому вручено повістку про виклик до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою вирішення питання щодо призову його на військову службу за мобілізацією.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 241