Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
29.09.2020

29.09.2020 - ІА АРМІЯІНФОРМ: За втручання прокуратури Міністерству оборони повернуто понад 900 тисяч гривень

   Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону забезпечено реальне виконання рішення Господарського суду міста Києва щодо стягнення з одного з дочірніх підприємств Державного підприємства «Укрспецекспорт» штрафних санкцій за порушення умов державного контракту, укладеного з Міністерством оборони України на поставку продукції.

   Про це повідомила пресслужба Спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

   «У порушенні умов вказаного контракту виконавцем допущено прострочення терміну поставки продукції військового призначення та у подальшому проігноровано визнання претензій Міністерства оборони України, якими оборонне відомство вимагало повідомити про стан виконання умов контракту та остаточну дату поставки замовлених виробів», – йдеться у повідомленні.

   Враховуючи вищенаведені обставини, з метою захисту інтересів держави, порушення яких полягає у несвоєчасному постачанні оборонному відомству військового майна, техніки, обладнання та продукції спеціального призначення за умовами державного контракту, спецпрокуратурою скеровано позовну заяву до Господарського суду м. Києва. Отже, до Державного бюджету забезпечено надходження коштів на загальну суму 909 тисяч гривень.

кількість переглядів: 1648