25.05.2020

За торгівлю канабісом арештовано фельдшера військової частини: військова прокуратура Чернігівського гарнізону

     

   25.05.2020 року Деснянським районним судом м. Чернігова за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено судовий розгляд за обвинуваченням старшого сержанта  ЗСУ, фельдшера медичного пункту однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині.

   Встановлено, що вказаний медичний працівник військової частини у березні 2020 неодноразово здійснював закупку та продаж з корисливих мотивів  цивільному в м. Чернігові особливо небезпечного наркотичного засобу, - канабіс. 03.03.2020, під час останньої оборудки зловмисник був затриманий слідчими ГУНП Чернігівської області за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону.

   В ході санкціонованого судом обшуку, проведеного за місцем мешкання затриманого військовослужбовця, виявлено інші наркотичні засоби та предмети, спеціально пристосовані для вживання наркотиків.

   Суд прийняв до уваги докази військової прокуратури та визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України. Фельдшера - наркоторгівця засуджено до 6 місяців арешту з утриманням на гауптвахті Чернігівського зонального відділу ВСП.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 675