06.05.2020

Військовою прокуратурою припинено на Полтавщині діяльність злочинної групи, яка виробляла та реалізовувала підробний алкоголь

     

   05.05.2020 військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України припинено злочинну діяльність організованої групи – жителів Полтавської області, у складі 4 осіб.

   Установлено, що протяґом 2019 року правопорушники налагодили протиправну схему незаконного придбання, транспортування, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв на території Полтавської області.

   Зловмисників було викрито військовою прокуратурою Полтавського гарнізону спільно зі слідчими ГУ НП в Полтавській області, за оперативного супроводу УСР в Полтавській області ДСР НП України.   В ході одночасного проведення 20 санкціонованих судом обшуків за місцями проживання організаторів протиправного «бізнесу», а також інших приміщень, які перебувають у їх користуванні, відшукано та вилучено понад 7 000 пляшок із лікеро-горілчаними напоями «сумнівного походження», 50 літрів рідини, яка зберігалася у спеціальній поліетиленовій упаковці для подальшого незаконно виготовлення спиртовмісних напоїв, а також фарбники та заготівки для розлиття концентрату.

   На даний час організатору та двом учасникам злочинної групи повідомлено про підозру у вчиненні ними кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.

   Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 657