Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Повідомлено про підозру командиру військової частини, недбалість якого спричинила державі збитки майже на 800 тис грн

     

   Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України задокументовано факт недбалого ставлення до військової служби в умовах особливого періоду начальником управління капітального будівництва та ремонту Повітряних Сил Збройних Сил України.

    Вказаний полковник, командир однієї з військових частин, не здійснив контроль та технічний нагляд за виконанням робіт, із капітального ремонту приміщень штабу військової частини комерційною фірмою-генпідрядником − що спричинило державі тяжкі наслідки. А саме, у 2019 році, за фактично не виконані роботи підряднику було здійснено оплату на загальну суму 793 797 грн. 72 коп.

   30.04.2020 вищезазаначеній військовій службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України.

   Досудове розслідування наразі здійснюється слідчими ТУ ДБР у м. Хмельницькому.

   Санкція ч. 3 ст. 425 ККУ передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 2273