Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Пропозиція хабара у розмірі 4 тис. доларів США за неякісні куртки для військових

За процесуального керівництва Білоцерківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону затримано та повідомлено про підозру директору ТОВ  за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч.3 ст.369 КК України).

За даними слідства, чоловік надав хабар у розмірі 4 тис. доларів США голові приймальної комісії однієї з військових частин за сприяння у прийнятті партії поставлених курток, які не відповідають умовам укладеного договору. 

Він пропонував надати власний протокол  випробувань про відповідність курток встановленим вимогам якості.

У свою чергу, військовослужбовець повідомив у правоохоронні органи про факт пропозиції надання неправомірної вигоди та надалі співпрацював зі слідством.

Директора ТОВ було затримано після надання неправомірної вигоди в порядку ст. 208 КПК України, грошові кошти вилучено.

Прокурори звернулися до суду із клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості звільнення під заставу.

Досудове розслідування здійснюється Білоцерківський РУП ГУНП в Київській області, за оперативного супроводу Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Центр» Державної прикордонної служби України.
 

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону
   

кількість переглядів: 130