За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону затримано та повідомлено про підозру головному сержант-командиру відділення одної з військових частин Київщини.
Йому інкримінують хуліганство із застосуванням холодної та вогнепальної зброї, погрозу вбивством та умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків (ч. 4 ст. 296, ч. 1, 2 ст. 345 КК України).
За даними слідства, підозрюваний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, почав сварку зі співробітниками банно-ресторанного комплексу Київської області через прохання покинути заклад.
Після цього, почав кидати ніж в меблі закладу, влаштував бійку з відвідувачем комплексу та висловлювався ненормативною лексикою.
Крім цього, побачивши перед собою співробітників поліції, які прибули на виклик, наблизився до одного поліцейського та продовжуючи сварку здійснив три плювка йому в обличчя, а також наніс удар кулаком в область голови.
Після цього, дістав зі своєї сумки табельну вогнепальну зброю та, знявши її з запобіжника, спрямував ствол пістолета в напрямку поліцейського, погрожуючи вбивством.
![](/userfiles/image/111_(214).jpg)
Підозрюваному за клопотанням прокурора обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави.
Вказане рішення суду в частині визначення застави прокурором планується оскаржити в апеляційному порядку.
Відносно командира військової частини, який знаходився у закладі разом з підозрюваним, прокурором складено адміністративний протокол за фактом недбалого ставлення до військової служби, який вже перебуває на розгляді в суді.
Досудове розслідування здійснюється Броварським РУП ГУНП в Київській області за оперативного супроводу УСР в Київській області ДСР НПУ та УКР ГУНП в Київській області.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону
![](https://vppnr.gp.gov.ua/userfiles/image/image_20240129160654_19.gif)