Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
2,2 млн грн збитків державі: підозрюють колишнього командира військової частини

.

   На факті безконтрольного нарахування грошового забезпечення за попереднім місцем служби військовослужбовцям, які були призначені на посади до інших військових частин, викрито колишнього командира військової частини. 

   За даними слідства, внаслідок протиправних дій майора ЗСУ державі заподіяно збитків на загальну суму близько 2,2 млн грн. 

   Вказаному офіцеру процесуальним керівником Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони  Центрального регіону погоджено повідомлення про підозру у умисному невиконання військовою службовою особою дій, які вона за своїми службовими обов’язками повинна була виконати, якщо це заподіяло істотну шкоду (ч. 4 ст. 425 КК України).

   У ході досудового розслідування забезпечено відшкодування понад 1,8 млн грн.

   Досудове розслідування здійснюють слідчі 3  відділу ТУ ДБР, розташованого в м. Києві за оперативного супроводу ТУ ДБР у м. Києві.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

кількість переглядів: 971