25.03.2020

Військовою прокуратурою Полтавського гарнізону припинено злочинну діяльність військового, який торгував наркотиками

     

   Військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України задокументовано та припинено злочинну діяльність військовослужбовця однієї з військових частин, яка дислокована в Полтавській області.

   Досудовим розслідуванням встановлено, що 30.01.2020 військовослужбовець військової служби за контрактом, використовуючи один з месенджерів, придбав з метою збуту наркотичні речовини, а саме - канабіс загальною масою 5,2 г, а також амфетамін загальною масою 2,4 г.

   В той же день військова прокуратура Полтавського гарнізону спільно з відділом поліції № 1 Полтавського ВП ГУ НП в Полтавській області викрили та задокументували факт намагання збути зазначені наркотики.

   24.03.2020 Військова прокуратура Полтавського гарнізону направила до суду обвинувальний акт стосовно вказаного солдата-контрактника. Військовослужбовець обвинувачується у неодноразовому незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті наркотичних речовин, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України.

   Санкція ч. 1, 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
    
Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 201