10.08.2018

Військова прокуратура затримала за неправомірну вигоду чиновника Державної екологічної інспекції

     

   10.08.2018 військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України та слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримано головного спеціаліста – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Київській області.

   Вказана службова особа була затримана безпосередньо після одержання неправомірної вигоди в розмірі 12 тисяч гривень на картковий рахунок його доньки. У такий спосіб правопорушник сподівався уникнути відповідальності за отримання неправомірної вигоди. Затримання відбулося в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

   Установлено, що затриманий у червні – серпні 2018 року вимагав від представника одного з приватних підприємств неправомірну вигоду в розмірі 12 тисяч гривень за непроведення повторних перевірок додержання природоохоронного законодавства і ненакладення адміністративного стягнення, за який передбачено більший розмір штрафу.

   На даний час хабарнику-екоінспектору готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, клопотання до суду про обрання відносно підозрюваної запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та про відсторонення від займаної посади.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 668