30.11.2016

На Чернігівщині судитимуть податківця, який «погорів» на хабарі

     

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно  заступника начальника – начальника Щорського відділення Менської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Чернігівській області, викритого на одержанні «хабара».


У вересні-жовтні 2016 року податківець двічі одержав від представника товариства неправомірну вигоду в загальному розмірі 6 тисяч гривень за не здійснення перевірки в діяльності вказаного товариства та не інформування уповноважених органів про виявлені у вересні-жовтні 2016 року порушення.


Службовця було затримано «на гарячому» в рамках спільної операції працівників військової прокуратури та співробітників  Управління захисту економіки в Чернігівській області Головного управління Національної поліції України.


Наразі обвинувальний акт за ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди) скеровано до Щорського районного суду Чернігівської області.


Санкція статті передбачає максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 4 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 1484