Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
На Чернігівщині засуджено командира військової частини, який систематично одержував «хабарі» від солдат за переведення на службу до іншого місця

     

На Чернігівщині, за принципової позиції військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України, засуджено  командира підрозділу однієї з військових частин за систематичне одержання неправомірної вигоди від підлеглих солдат.


Установлено, що вказаний командир вимагав та отримував від  військовослужбовців строкової служби грошові кошти за направлення проходження служби до місць їх проживання.


Загалом, у такий спосіб, протягом лютого-березня 2016 року, він одержав від 22 солдат 4400 гривень.

 
Під час прийняття рішення щодо призначення покарання, судом враховано щире каяття, визнання особою своєї вини та добровільне відшкодування до державного бюджету суми в розмірі 4400 гривень.


Офіцера визнано винним Козелецьким районним судом Чернігівської області за ч. 1 ст. 368 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 17000 гривень.Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 3142