Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

01.12.2020

01.12.2020 - Робота прокурорів триває…

    01.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.
   
   Встановлено, що солдат однієї з військових частин ЗСУ, що дислокована на Чернігівщині, у період з 05.06.2015 року по 24.06.2016 року ухилявся від проходження військової служби та неодноразово порушував порядок проходження військової служби у Збройних Силах України, та відверто ігнорував вимоги Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

   Суд повністю підтримав позицію публічного обвинувача - військової прокуратури Чернігівського гарнізону.

  За вчинення злочину, передбаченого ст. 407 ч. 4 КК України, Чернігівський районний суд Чернігівської області призначив обвинуваченому покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі.
***

   Також 01.12.2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Сумського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону слідчими ТУ ДБР у місті Полтаві повідомлено про підозру колишньому військовослужбовцю НГУ.

   Установлено, що нацгвардієць, у квітні 2020 знаходячись у м. Шостка,  під час сварки наніс цивільному тяжке тілесне ушкодження, від якого постраждалий незабаром помер в лікарні.

   Санкція статті ч. 2 ст. 121 КК України передбачає підозрюваному покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Cпеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 1386