Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

28.12.2018

28.12.2018 Колективу військової прокуратури Центрального регіону України представлено нового керівника

   Перший заступник Головного військового прокурора Сергій Долгополов представив колективу військової прокуратури Центрального регіону України  нового очільника - генерал-майора юстиції Олега Сенюка, який до цього обіймав посаду заступника Головного військового прокурора України.

   Сергій Долгополов зазначив, що Олег Володимирович Сенюк пройшов достойний професійний шлях від помічника прокурора до заступника Головного військового прокурора України, має достатній досвід роботи в органах військової прокуратури усіх рівнів. Він нагадав про кількарічну успішну роботу Олега Сенюка саме тут, у військовій прокуратурі Центрального регіону, на посаді начальника слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності‚ дізнання та досудового слідства.

   Також перший заступник Головного військового прокурора України поінформував про переведення державного радника юстиції 3 класу Григорія Рябенка, який до цього очолював військову прокуратуру регіону до апарату Головної військової прокуратури України та подякував за плідну та результативну роботу від імені Генерального прокурора та Головного військового прокурора України.

   Сергій Долгополов наголосив, що співпраця військової прокуратури регіону з Державним бюро розслідувань, яка вдало розпочалася нещодавнім першим спільним затриманням і вже має перші результати, триватиме та розвиватиметься й надалі.

   Новопризначений військовий прокурор Центрального регіону Олег Сенюк подякував за надану довіру, запевнивши присутніх, що всі ключові завдання, які стоять сьогодні перед військовою прокуратурою регіону виконуватимуться якісно, вчасно і професійно.

   Відповідно до наказу Генерального прокурора України генерал-майор юстиції Олег Сенюк приступає до виконання службових обов’язків за посадою з 29 грудня 2018 року. 

Довідково:

Сенюк Олег Володимирович народився 25 травня 1979 року, навчався у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Працював на посадах помічника прокурора Галицького району м. Львова Львівської області, старшого слідчого слідчого відділу слідчого управління прокуратури міста Києва, військової служби у Службі безпеки України на посадах офіцерського складу, слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності‚ дізнання та досудового слідства військової прокуратури Центрального регіону України, начальника слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності‚ дізнання та досудового слідства військової прокуратури Центрального регіону України, військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України. 24 березня 2015 року був призначений військовим прокурором Західного регіону України. З 12 травня 2017 року очолив військову прокуратуру сил АТО.

23 серпня 2017 року указом Президента України Олегу Сенюку присвоєне військове звання генерал-майор.

8 серпня 2018 генеральним прокурором підписано наказ про призначення Олега Сенюка заступником Головного військового прокурора України.

21 грудня 2018 року Олег Сенюк призначений на посаду військового прокурора Центрального регіону України.


Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 3485