Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Спецпрокуратура Центрального регіону вживає заходів щодо стягнення 7,8 млн штрафних санкцій на користь МОУ

.

   Установлено, що у вересні 2020 року між Міністерством оборони України та одним з дочірніх підприємств ДК «Укрспецекспорт» укладено договір про закупівлю послуг за державні кошти. Проте, підприємство-виконавець порушило зобов'язання щодо своєчасного постачання продукції.

   Відповідно до умов Договору, за вказане порушення договірного зобов’язання передбачене стягнення з суб’єкта господарювання штрафних санкцій.

   Вказані обставини стали підставою для вжиття Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону заходів представницького характеру, передбачених ст. 23 Закону України «Про прокуратуру».

   Ухвалою господарського суду м. Києва від 15.03.2023 відкрито провадження за позовом спецпрокуратури регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до підприємства-виконавця про стягнення штрафних санкцій на загальну суму 7 801 883,81 грн.

   На даний час розгляд справи триває.

   Зазначимо, що неналежне виконання суб'єктами підприємницької діяльності умов договорів, укладених з Міністерством оборони України, впливає на ефективність обороноздатності держави в цілому та на репутацію вказаного Міністерства, як центрального органу виконавчої влади і військового управління.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

кількість переглядів: 1510