01.03.2021

Понад 260 тисяч гривень збитків: скеровано до суду обвинувальний акт щодо посадовців військового лісгоспу

     

   За процесуального керівництва військової прокуратури Вінницького гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки лісу та службового підроблення офіційних документів.

   Розслідування проводилось спільно зі слідчими ГУНП в Вінницькій області за оперативного супроводження працівників ВБКОЗ УСБУ в Вінницькій області.

   У ході досудового розслідування установлено, що посадові особи одного з військових лісгоспів Міністерства оборони України на території Вінницької області в серпні 2020 року вчинили протиправні дії, спрямовані на незаконну видачу лісорубного квитка Вінницькому військовому лісництву. На підставі цього документу, у подальшому,  здійснено незаконну порубку лісу, що спричинило збитки державі на суму понад 260 тисяч гривень.

   26.02.2021 обвинувальний акт та цивільний позов на суму заподіяних збитків стосовно вказаних працівників лісгоспу, за обвинуваченням у вчиненні злочинів, передбаченого ч. 4 ст. 246 та ч. 2 ст. 366 КК України направлено до суду для розгляду по суті.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 558