25.11.2020

23.11.2020 - ІА ІНТЕРФАКС: Голова лікарської комісії військкомату на Київщині вимагав $1 тис. за визнання непридатним до служби

   Під процесуальним керівництвом Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону затримано голову військово-лікарської комісії одного з об'єднаних міських військових комісаріатів Київської області під час одержання неправомірної вигоди в розмірі $1 тис.

   "Установлено, що голова ВЛК вимагав у громадянина України неправомірну вигоду в розмірі $1 тис. за визнання особи непридатною до проходження військової служби", - повідомляє в понеділок прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

   23 листопада голова комісії отримав зазначену суму неправомірної вигоди, після чого його затримали правоохоронці. Досудове розслідування в зазначеному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Київській області.

   Наразі здійснюються невідкладні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до скоєння цього злочину.

кількість переглядів: 168