01.11.2021

На лаві підсудних у Чернігові – група торговців психотропами - спеціалізована прокуратура

     

   За процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

   Доказами, здобутими в ході досудового слідства встановлено, що військовослужбовець військової служби за контрактом однієї з військових частин, що дислокована на Чернігівщині, з метою незаконного збуту психотропної речовини – амфетаміну,  у травні 2021 року вступив у злочинну змову з цивільною особою. Головний сержант разом із спільником,  діючи за передньою змовою групою осіб у 2021 році неодноразово збували амфетамін. У вересні 2021 були затримані правоохоронцями під час збуту наркотиків.

   У ході санкціонованих судом обшуків за місцем проживання затриманих та їх транспортних засобів, виявлено та вилучено прилади вимірювання ваги та фасування, а також інші психотропні речовини у великому розмірі, що були розфасовані та готові до збуту.

   Наразі обоє затриманих перебувають під вартою.

   30.10.2021 обвинувальний акт щодо обох наркоділків скеровано для розгляду по суті до Деснянського районного суду міста Чернігова.

   Нагадаємо, що відповідно до санкції, передбаченої  ч. 2 ст. 307 ККУ, обом фігурантам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

   Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону послідовно вживає заходів щодо викорінення обігу наркотичних засобів серед військовослужбовців.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 1695