Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
До реального позбавлення волі засуджено двох військовослужбовців за викрадення військового майна

     

   За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено за викрадення військового майна майора ЗСУ, офіцера Оперативного командування "Північ" та cержанта військової служби за контрактом.

   Установлено, що група військовослужбовців на чолі з вказаним старшим офіцером у жовтні 2020 року під час проходження військової служби за попередньою  змовою таємно проникли до апаратної станції радіорелейного зв’язку Р-414МУ та викрали військове майно, а саме -  спеціальні ноутбуки з відповідними серійними номерами, які у подальшому здали в ломбард і отримали взамін грошові кошти.

   Завдяки заходам, вжитим правоохоронцями за процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, місцезнаходження майна встановлено. Збитки в сумі понад 200 тисяч гривень відшкодовані під час досудового розслідування.

   30.08.2021 Деснянський районний суд м. Чернігова визнав обох військовослужбовців винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України. Урахувавши активне сприяння обвинуваченими розкриттю даного злочину,  повне відшкодування ними збитків, та вчинення злочину вперше унаслідок збігу сімейних обставин (тяжка хвороба дитини), суд призначив обвинуваченим покарання - 1 рік тримання у дисціплінарному батальйоні кожному.

   Таким чином, суд погодився з думкою державного обвинувача про те, що враховуючи обставини злочину, саме такий вид покарання забезпечить засудженим не тільки кару, а й виправлення, а також запобігання вчиненню нових кримінальних правопорушень як засудженими, так і іншими особами.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

 

кількість переглядів: 2069