26.02.2021

10 років ув’язнення з конфіскацією майна за збут амфетаміну серед військових

     

   За публічного обвинувачення військової прокуратури Київського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону  засуджено 25-річного мешканця Київської області. Фігурант збував курсантам військового інституту психотропну речовину в особливо великих розмірах.

   Установлено, що упродовж 2016 року він систематично реалізовував курсантам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (ВІТІ), розташованого у центрі Києва, психотропну речовину - амфетамін. Восени 2016 року, завдяки вдалим процесуальним діям військової прокуратури Київського гарнізону та ГУ БКОЗ СБ України, наркоділок був затриманий.

   За результатами обшуку за місцем проживання затриманого вилучено понад 43 г психотропної речовини амфетамін, яку останній придбав та зберігав з метою збуту, а також зброю – перероблений травматичний пістолет калібру 9 мм.

   26.02.2021 Ірпінський міський суд Київської області повністю погодився з  принциповою позицією сторони обвинувачення та визнав останнього винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3  ст. 307, ч. 1 ст. 263 КК України.
 
   Обвинуваченому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років з конфіскацією майна.

   Наголошуємо, що Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону послідовно вживає заходів щодо викорінення обігу наркотичних засобів серед військовослужбовців.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

кількість переглядів: 867