01.04.2020

Військовослужбовця НГУ чекає суд за продаж бойових набоїв

     

   Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України направлено до суду обвинувальний акт щодо військовослужбовця Національної гвардії України. Молодший сержант обвинувачується у збуті бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

   В ході розслідування встановлено, що вказаний правоохоронець збував боєприпаси для стрілецької вогнепальної зброї. 16 січня 2020 року в ході контролю за вчиненням злочину було задокументовано факт збуту 273 патронів для нарізної вогнепальної зброї на загальну суму 4 300 грн.
 
   Досудове розслідування здійснювалось слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому, процесуальне керівництво - військовою прокуратурою Житомирського гарнізону.

   Санкція ч. 1 ст. 263, а саме носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 202