18.03.2020

Військова прокуратура Центрального регіону відстояла у Верховному суді вирок хабарнику в погонах

     

   Військовою прокуратурою Центрального регіону України відстояно в касаційній інстанції обвинувальний вирок щодо командира 307 дисциплінарного батальйону Центрального управління Військової служби правопорядку (по м. Києву і Київській обл.) підполковника П. Вказаного офіцера визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України, тобто одержання неправомірної вигоди службовою особою.

   Нагадаємо, що у січні 2017 року підполковник П., будучи командиром дисциплінарного батальйону, одержав від підлеглого йому військовослужбовця неправомірну вигоду. За хабар офіцер пообіцяв не направляти до правоохоронних органів повідомлення з матеріалами про порушення підлеглим конвоювання, а також за не ініціювання накладення на останнього дисциплінарного стягнення у виді неповної службової відповідності.

   12.01.2018 вироком Солом’янського районного суду міста Києва обвинуваченому підполковнику призначено покарання у виді позбавлення волі на строк два роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на строк два роки.

   14.05.2019 Київський апеляційний суд підтвердив законність вироку суду першої інстанції, залишивши без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту.

   18.03.2020 Касаційний кримінальний суд Верховного суду погодився з доказами військової прокуратури і залишив вирок засудженому без змін.

   Засуджений відбуває покарання у державній установі «Менська виправна колонія (№ 91)».

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України


кількість переглядів: 300