30.11.2018

Суд оштрафував та позбавив права обіймати відповідальні посади офіцера військової служби правопорядку з Чернігівщини

     

   Військову службову особу спеціального правоохоронного органу, а саме – підполковника П., начальника відділення військової служби правопорядку у сел. Десна, суд визнав винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України.

   Установлено, що вказаний офіцер ВСП вимагав та отримав від військовослужбовця – сержанта однієї з військових частин, дислокованої в сел. Десна, неправомірну вигоду в сумі 1200 гривень. За ці гроші обвинувачений обіцяв не складати щодо останнього адміністративного протоколу, що мало б привести сержанта до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

   Козелецький районний суд Чернігівської області повністю погодився із неспростовними доказами військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України. Суд визнав обвинуваченого винним у інкримінованому йому злочині.

   Взявши до уваги визнання обвинуваченим своєї вини, щире каяття останнього та його активну допомогу у досудовому розслідуванні, суд призначив вказаному підполковнику покарання у виді штрафу в розмірі 25 500 гривень та позбавив на 1 рік права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 618