27.04.2018

Військова прокуратура Центрального регіону України затримала керівника «військторгу» за розтрату понад 1,3 мільйона гривень

     

   27.04.2018 слідчим відділом військової прокуратури Центрального регіону України на підставі ухвали слідчого судді затримано в порядку ст. 190 Кримінального процесуального кодексу України колишнього тимчасово виконуючого обов’язки директора ДП МОУ «Білоцерківській військторг».

   Затримання проведено спільно із оперативними працівниками карного розшуку Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області в рамках кримінального провадження за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

   Вказана посадова особа у листопаді – грудні 2014 року безпідставно перерахувала кошти ввіреного їй підприємства в розмірі понад 1,3 млн. грн. на рахунки фіктивних підприємств за нібито надані ними консалтингові послуги в юридичній сфері.

   29.01.2018 правопорушниці було повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину та у зв’язку із її переховуванням від органу досудового розслідування оголошено в розшук.

   Сьогодні, 27 квітня 2018 року, в ході проведення санкціонованого судом обшуку житлового приміщення з метою встановлення розшукуваної особи підозрювану було затримано.
Наразі проводяться передбачені планом розслідування слідчі дії. Подано клопотання слідчому судді про тримання під вартою.

   Довідково: ч. 5 ст. 191 КК України, «привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, - якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою, - караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна».

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 2283