Військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального регіону України викрито військовослужбовця однієї з військових частин Збройних Сил України у підробці документів.

   

     Військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального  регіону України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами використання військовослужбовцем завідомо підробленого документу та привласненні військового майна в умовах особливого періоду, за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 358 та ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України.
    В ході проведення слідчих (розшукових) дій, в рамках вказаного кримінального провадження, а саме обшуків житлових приміщень та проведенні тимчасового доступу до речей і документів, було вилучено оригінал підробленого диплому з додатком щодо отримання вищої освіти командиром підрозділу однієї з військових частин.
    Прапорщик С., шляхом шахрайства в умовах особливого періоду, використав підроблені документи з метою отримання офіцерського звання, подальшого підвищення у посаді та отримання більшого грошового забезпечення.
    Довідково:
-    санкція ч. 4 ст. 358 передбачає покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк  до двох років.
-    санкція ч. 3 ст. 410 передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти  до дванадцяти років.


         

          Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.
кількість переглядів: 112